فیلر نورامیس

فیلر برند نورامیس

 

این ژل که توسط شرکت مدیتکس کره جنوبی ساخته شده است یک پرکننده دو فازی محسوب شده و یکی از بهترین راهکارها برای مقابله با چین و چروک های پوست صورت و گردن می‌باشد. این ژل در واقع منحصر بفرد ترین ژل برای چین و چروک های پوستی می‌باشد زیرا در ترکیبات خود از تکنولوژی شیپ استفاده کرده و این ترکیب  باعث شده است که به عنوان محبوب ترین ژل موجود شناخته شود.

این ژل شش نوع مختلف از خود برجای گذاشته است که بسته به نوع چین و چروک و مشکل پوستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. خوب است بدانید که در بین انواع ژل موجود این نوع ژل بیشترین دوام و ماندگاری را داشته و در بین برندهای موجود کمترین عوارض را دارد. همچنین این فیلر تاییدیه سازمان غذا و دارو آمریکا را نیز کسب کرده است که باعث می‌شود شما با خیالی تخت بدون نگرانی از عوارض و احتمال عدم مجوزهای آن از آن استفاده کرده و پوستی زیبا برای خود رقم بزنید.

 

کاربرد ژل نورامیس

 

با افزایش سن مخصوصا وارد شدن به دهه سوم زندگی و بالاتر و همچنین به دلایلی همچون نور خورشید، استرس و ..‌. پوست تغییر شکل داده و چین و چروک های مختلفی در جای جای خود مخصوصا اطراف دهان و چشم تجربه می‌کند. در این حین همه افراد به فکر راهکارهای  مختلفی همچون ماساژ، بوتاکس ، جراحی و … برای مقابله با این چین و چروک ها می‌افتند. یکی از بهترین راهکارها برای بازیافت جوانی و مقابله با چین و چروک‌های پوستی استفاده از ژل نورامیس می‌باشد که با تزریق هیالورونیک اسید ( که این ماده راهکاری برای حفظ شادابی، رطوبت و آبرسانی پوست می‌باشد )باعث آغاز روند جوانسازی پوست شده و با پر کردن منافذ پوستی، افتادگی پوست را درمان کرده و چین و چروک‌‌های پوست را از بین می‌برد.

خوب است بدانید که ژل نورامیس  در صورت درخواست قابلیت حجم دهی اجزای مختلف زیباجوی عزیز را نیز خواهد داشت. زیرا این ژل در ترکیبات خود مقادیری دارد که این مقادیر با آب پیوند خورده و باعث حجم دهی عضو موردنظر می‌شود. اما علاوه بر موارد یاد شده کاربردهای دیگری نیز برای ژل نورامیس وجود دارد که در زیر یادآور می‌شویم:

 

بهبود زخم: ژل نورامیس علاوه بر از بین بردن چین ک چروک‌های پوستی قابلیت بهبود زخم را نیز دارا می‌باشد. زیرا این ژل به بافت‌های آسیب دیده پوست تزریق شده و با پیوند با بافت‌های موردنظر به آنها برای بهبود خود کمک می‌کند. در واقع این ژل مقادیر زیادی آب و کلاژن به همراه خود دارد که این مواد علاوه بر جوانسازی به بهبود زخم‌ها نیز کمک می‌کند.

 

فرم‌سازی لب‌های چروکیده: این ژل همانطور که گفته شد از قابلیت حجیم سازی نیز برخوردار می‌باشد، که این قابلیت باعث می‌شود که لب‌ های چروکیده حجیم تر شده و فرمی جوان و زیبا به خود بگیرند.

 

کانتور سازی خط فک و امثال آن: همانطور که گفته شد قابلیت این ژل به رفع چین و چروک و نواقص پوست محدود نشده و با استفاده از آن فک نیز فرمی ایده آل به خود گرفته و به نوعی کانتور می‌شود. در واقع این ژل یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کسانی که در پوست خود چین و چروک یا نواقصی را تجربه می‌کنند می‌باشد. زیرا این ژل به آنها برای درمان نواقص مختلف کمک کرده و پوستی جوان و شاداب را برای آنها رقم می‌زند.

 

چرا ژل نورامیس را در بین برندهای مختلف ژل انتخاب کنیم؟

هر زیباجوی عزیزی که به دنبال رفع نواقص و چین و چروک‌های مختلف پوست خود می‌باشد باید در مورد انواع ژل‌ها مطالعه کرده و بهترین نوع آن را انتخاب کند تا علاوه بر مزایای مختلف آن، عوارض جانبی آن را به حداقل برساند. برخی از مزایای ژل نورامیس در مقایسه با برندهای مشابه عبارت است از:

 

بهبود سریع: در مقایسه با ژل‌های مشابه ژل نورامیس روند جوانسازی خود را سریعا آغاز کرده و نتایج آن طی زمان یک الی دو هفته قابل مشاهده می‌باشد‌. در واقع این ژل دارای ترکیبات بسیار قوی و بی نظیری می‌باشد که کارایی خود را در مقایسه با ژل‌های مشابه سریع تر نشان می‌دهد.

 

ماندگاری بالا: خوب است بدانید که این ژل در عین اثرگذاری سریع، ماندگاری بسیار بالایی را نیز دارا می‌باشد. به طوری که این ژل ۱۲ تا ۲۴ ماه ماندگاری داشته و پس از این مدت نیاز به ترمیم پیدا می‌کند در حالی که سایر ژل‌ها این حجم از ماندگاری را نداشته و ژل نورامیس این مزیت را در مقایسه با ژل‌های مشابه از آن خود کرده است.

 

کاهش عوارض جانبی: ژل نورامیس به واسطه تخمیر میکروبی ساخته شده و اثری از ترکیبات جانوری در آن یافت نمی‌شود و همین مقوله باعث کاهش عوارض جانبی آن شده است و باعث شده است که زیباجویان عزیز با انتخاب این ژل از خطرات عوارض جانبی تزریق خود در امان مانده و خاطری آسوده داشته باشند.

 

مزایای جانبی: علاوه بر موارد گفته شده این ژل مزایای دیگری نیز دارد. به عنوان مثال در بسته بندی آن از سرنگ های ۲۷ جی استفاده شده که بسیار ظریف بوده و در مقایسه با سرنگ‌های بزرگتر عوارض کمتری دارد، همچنین در این ژل از مایع بی حس کننده لیدوکائین استفاده شده است تا میزان درد و خونریزی به حداقل ممکن برسد.

 

انواع ژل نورامیس

 

همانطور که گفته شد این ژل به یک نوع خاص محدود نشده و شش نوع مختلف از آن موجود می‌‌باشد. در واقع هر کدام از این شش نوع ویژگی و مزایای مربوط به خود را دارد که بسته به نوع چین و چروک، مقدار چین و چروک و امثال آن مورد استفاده قرار می‌گیرد‌. این شش نوع ژل عبارت اند از:

 

نورامیس لایت: هنگامی که چین و چروک ها سطحی و خفیف بوده و بیشتر در نواحی چشم و لب ها مشاهده می‌شوند از این نوع ژل استفاده می‌شود. این نوع ژل حاوی ذرات بسیار کوچکی بوده و به همین علت برای چین و چروک‌های شدید و عمیق مناسب نمی‌باشد. بنابراین هنگامی که چین و چروک‌های ریز و سطحی در پوست خود مشاهده می‌کنید استفاده از ژل نورامیس لایت که معمولا توسط پزشک قابل تزریق می‌باشد، بهترین گزینه می‌باشد.

 

نورامیس مزو: این نوع ژل که به میزان یک میلی لیتر در نواحی پوست صورت و گردن تزریق می‌شود، بهترین گزینه برای مزوتراپی می‌باشد. در واقع افرادی که زیاد به دنبال درمان نبوده و بیشتر به دنبال جوانسازی و ترمیم و بهبود پوست خود هستند از این نوع ژل استفاده می‌کنند. این نوع ژل در خود ترکیباتی همچون هیالورونیک و قند مانیتول دارد که باعث جوانسازی سریع پوست می‌شود.

 

نورامیس دیپ: این نوع ژل که معمولا در ناحیه میانی پوست تزریق می‌شود دارای غلظت بالایی بوده و در سایز‌های متوسط موجود می‌باشد و به همین علت برای چین و چروک‌های متوسط پوست استفاده می‌شود. این چروک برای چروک های پیشانی، اطراف چشم، اطراف دهان و … مورد استفاده قرار گرفته و با غلظت بالای خود روند جوانسازی پوست را شروع می‌کند. خوب است بدانید که کارایی این ژل به جوانسازی و رفع چین و چروک محدود نشده و برای تزریق ژل لب و امثال آن نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

نورامیس با مقادیر لیدوکائین: این نوع ژل نیز برای چین و چروک‌های سطحی و خفیف مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما در مقایسه با نورامیس لایت به این جهت که حاوی لیدوکائین می‌باشد بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد زیرا لیدوکائین باعث کاهش درد و خونریزی شده و بیمار رنج کمتری را تحمل می‌کند.

 

نورامیس دیپ با مقادیر لیدوکائین: این نوع ژل نیز دقیقا دارای ترکیبات و مزایای لیدوکائین دیپ به علاوه مقداری لیدوکائین جهت کاهش درد می‌باشد. و به همین علت همانطور که از پیش گفته شد بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

نورامیس والیوم با مقادیر لیدوکائین: این نوع ژل حاوی ذرات هیالورونیک بیشتری بوده و از سایر ژل‌ها سایز بزرگتری دارد و معمولا برای افراد مسن و افرادی که چین و چروک و زوائد پوستی بسیار عمیقی دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع ژل همراه خود مقداری لیدوکائین دارد که استفاده از آن باعث کاهش درد و رضایت زیباجویان عزیز شده است. همچنین این نوع ژل برای کانتور چانه، گونه و امثال آن نیز مورد استفاده قرار گرفته و علاوه بر جوانسازی فرمی زیبا به صورت و گردن می‌بخشد.

 

عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت ژل نورامیس

 

ژل نورامیس که یکی از بهترین ژل های مورد استفاده برای چین و چروک و زوائد پوستی می‌‌باشد با توجه به توضیحات گفته شده از انواع مختلفی برخوردار می‌باشد‌. اما خوب است بدانید که این نوع ژل دارای قیمت‌های مختلفی نیز می‌باشد که این قیمت‌های مختلف از عوامل زیادی اثر می‌پذیرد از جمله:

 

نوع ژل: نوع ژل مورد استفاده یکی از مهم ترین معیارها برای تعیین نوع قیمت ژل می‌باشد. همانطور که گفته شد از ژل نورامیس شش نوع مختلف وجود داشته و هر کدام از این ژل ها قیمت متفاوتی خواهند داشت. علاوه بر آن بسته به اینکه نوع  ژل مورد استفاده اصل بوده و یا تقلبی و فیک باشد نیز مقادیر متفاوتی را خواهیم داشت. و همانطور که می‌دانید ژل های اصل قیمت بیشتری به نسبت ژل‌های فیک خواهند داشت.

 

مقدار ژل مورد استفاده: اگر مقدار چین و چروک‌ها زیاد بوده و عمیق تر باشد ژل مورد استفاده نیز بیشتر بوده و به تبع قیمت بیشتری نیز خواهد داشت. و بالعکس اگر چین و چروک خفیف بوده و ژل کمتری مورد استفاده قرار بگیرد قیمت کمتری خواهد داشت‌. خوب است بدانید که مقدار و نوع ژل تزریقی توسط پزشک تجویز شده و به تبع تجویز پزشک قیمت آن تعیین خواهد شد و افراد خود نمی‌توانند مقدار ژل را کم و زیاد کرده و در این باره اظهار نظر نمایند زیرا این مقوله تخصصی بوده و بستگی به نظر متخصص در این زمینه دارد.

 

نواحی مورد استفاده برای تزریق ژل نورامیس

 

همانطور که خواندید این نوع ژل برای چین و چروک های صورت و گردن مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما چین و چروک همه افراد با هم یکسان نبوده و در نواحی مختلف و با شدت و ضعف های مختلفی در افراد مختلف بروز می‌کند. به طور کلی انواع نواحی ای که ژل نورامیس در آن مورد استفاده قرار می‌گیرد عبارت است از:

 

نواحی لب: یکی از ابتدایی ترین مکان ها برای بروز چین و چروک های پوستی اطراف لب می‌باشد . و یکی از شایعترین این چروک ها خط لبخند می‌باشد که بسته به اینکه عمیق یا خفیف باشد ژل مناسب با آن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

خطوط اطراف چشم: این نوع چروک نیز از شایع ترین و ابتدایی ترین نوع چروک می‌باشد که بهتر است در مراحل ابتدایی با تزریق ژل آن را بهبود بخشید و صورتی زیبا و جوان را برای خود رقم زد.

 

از بین بردن خطوط اخم و پیشانی: این خطوط که معمولا بر اثر استرس و اخم‌ پدید می‌آید در طی سالیان سال شکل گرفته و در اکثر مواقع نیاز به تزریق ژل از نوع متوسط دارد.

 

برجسته سازی گونه: همانطور که گفته شد این نوع ژل علاوه بر جوانسازی و رفع چین و چروک برای افزایش حجم و امثال آن مورد استفاده قرار می‌گیرد که در صورت استفاده از ناحیه گونه علاوه بر برجستگی آن به آن فرمی زیبا بخشیده و باعث جوانسازی و شادابی پوست می‌شود.

 

برجسته سازی لب و پیشانی: یکی از راهکارها برای جوانسازی پوست و خروج از حالت پیری برجسته سازی لب و پیشانی می‌باشد زیرا با این روش علاوه بر رفع چین و چروک های پوستی، لب و پیشانی فرمی ایده آل گرفته و جوانسازی در کنار زیبایی رقم می‌خورد. خوب است بدانید که راهکار حجیم شدن بستگی به نظر زیباجوی عزیز داشته و امکان استفاده از ژل به نحوی که چین و چروک رفع شده و عضو مورد نظر حجیم نشود وجود دارد.

 

سخن پایانی

 

برای هر زیباجوی عزیزی که به دنبال رفع چین و چروک‌های خود بوده و خواستار صورتی زیبا برای خود می‌باشد، ژل نورامیس یکی از بهترین راهکارها می‌باشد. زیرا از این نوع ژل از انواع مختلفی بسته به هر نوع پوستی وجود دارد و گذشته از آن دارای دوام بیشتر و عوارض کمتری نیز می‌باشد. بنابراین اگر حتی در مراحل ابتدایی چین و چروک هستید و خطوط خفیفی را در پوست خود مشاهده می‌کنید از ژل نورامیس کمک گرفته و پوستی زیبا، جوان و شاداب برای خود خلق کنید. البته توجه داشته باشید که تزریق ژل و مقدار و نوع مورد استفاده آن بستگی به نظر پزشک داشته و این کار را باید به متخصص در این زمینه بسپارید و از انجام حرکات خودسرانه و خطرزا دوری کنید.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید